Hem > Produkter > Motstånd > Genom hålmotstånd > FMP200FRF52-412R
Begär offert
Svenska
59933
FMP200FRF52-412R
Begär offert
Referenspris (i amerikanska dollar)
I lager
5000+
Förfrågan Online
Specifikationer
  • Artikelnummer
    FMP200FRF52-412R
  • Tillverkare / Brand
  • Lagerkvantitet
    I lager
  • Beskrivning
    RES MF 2W 1% AXIAL
  • Ledningsfri status / RoHS-status
    Blyfri / Överensstämmer med RoHS
  • Datablad
  • Ecad -modell
  • Tolerans
    ±1%
  • Temperatur koefficient
    ±100ppm/°C
  • Leverantörs Device Package
    Axial
  • Storlek / Dimension
    0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
  • Serier
    FMP
  • Motstånd
    412 Ohms
  • Effekt (Watt)
    2W
  • Förpackning
    Tape & Reel (TR)
  • Förpackning / Fodral
    Axial
  • Driftstemperatur
    -55°C ~ 155°C
  • Antal uppsägningar
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Höjd - Sittande (Max)
  • Funktioner
    Flame Proof, Safety
  • detaljerad beskrivning
    412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film